Sevgi Tebliğ Edildi

Giriş 30. May, 2012 by - Lotus'un Papirüsleri - 3.387 kere okunmuş

Karman çorman edilmiş bir çağda da olsa kusursuz adımlarla, Lotus adımlarımla odaklandım aşka ve sevgi tebliğ edildi sözcüklerin soluğuyla, sevgi takdim edildi 30 mektup boyunca, artık sıra geldi Lotus çiçeğime yazdığım şarkılara, sıra geldi çok daha yüksek desibellerde A.Ş.K ile haykırmaya?

İstinyeli martıların semasında ve günbatımında ?K? noktasında umudumun kandilleri öyle bir ışıldadı ki aşka, sevgimin güzergahında haykırmak istiyorum hislerimi nota nota?

Virtüöz dostlardan kurulu bir orkestrayla, umudumun kafilesini kelepçeleyip notalarıma, alıp gitarımı sırtıma düşmek yollara, bir telecaster ruhuyla ve fingerstyle temasla elele tutuşacağım tüm şarkılarımla?

Şunu her daim anımsa, bu adam şarkılarını her nerede çalarsa, notalarım her nereye yağarsa üzerimden bir gökkuşağı geçeceğini unutma, benden sana, sanattan aşka?

Cennete giden karavana, namı diğer bir tabuta sırtüstü uzanmaktansa şarkılarımı çalacağım aşkla, gökkuşağının altında, mümkün mertebe tüm kainatta, mavi Lotus soluğumla?

Mutluluk esirgenmiş olsa da, tek zerre toz kondurmadım bu aşka!

Her şey sevgi uğruna?

Saygılarımla?

 

B&B 

2 Yanıt - “Sevgi Tebliğ Edildi”

  1. Nihal 30 Mayıs 2012 - 21:27 #

    Sevgi de gidilen yol hep aydinlik olurmus cunku askin gucu kotuyu etkisiz hale getirip buyuturmus.

    • B&B 21 Haziran 2012 - 00:41 #

      Sevgi yaktı tüm kandilleri, gücü gerçekliğindendi…

Yorum Bırakın